Uudised

Tänavu tunnustatakse mitmeid kutseõppe edendajaid teenetemärgiga 07. veebruar Kadri Võsu


President Alar Karis annab tänavu teenetemärgi 151 inimesele – see on tunnustus nende pühendumuse eest kutsetööle või kogukonnale.

Oleme uhked, et ühistegevuse edendajana saab tunnustuse ka meie kooli pikaajaline lektor Ilona Osijärv. Ärikorralduse spetsialistidele majandusarvestust õpetava Ilona põhitöö on Coop Tõrva ühistu juhtimine. Tunnustuse saamine oli Ilonale suureks üllatuseks, aga mis tema sõnul annab indu edasi tegutseda. Ilona panus kutsehariduse edendamisse on olnud aastate pikkune ning loodame, et see jätkub veel vähemalt sama kaua.

Õnnitleme ka toidukultuuri edendaja tunnustuse saajat Rudolf Visnapuud, kes panustab EWERSi vanemkokkade eriala õppesse.

Tunneme rõõmu ka koos Luua Metsanduskooli ja Kehtna Kutsehariduskeskusega, sest presidendi tunnustuse pälvivad ka Luua Metsanduskooli juht ja metsandushariduse eestvedaja Haana Zuba-Reinsalu ning Kehtna Kutsehariduskeskuse kutseõpetaja ja kokanduse edendaja Anne Kersna.

 

 

https://www.postimees.ee/7954801/nimekiri-president-annab-tanavu-teenetemargi-151-inimesele

https://lounapostimees.postimees.ee/7954968/teenetemargi-palvinud-tarbijate-uhistu-juht-see-on-tunnustus-kogu-meie-meeskonnale

President Alar Karis annab tänavu teenetemärgi 151 inimesele – see on tunnustus nende pühendumuse eest kutsetööle või kogukonnale.

Oleme uhked, et ühistegevuse edendajana saab tunnustuse ka meie kooli pikaajaline lektor Ilona Osijärv. Ärikorralduse spetsialistidele majandusarvestust õpetava Ilona põhitöö on Coop Tõrva ühistu juhtimine. Tunnustuse saamine oli Ilonale suureks üllatuseks, aga mis tema sõnul annab indu edasi tegutseda. Ilona panus kutsehariduse edendamisse on olnud aastate pikkune ning loodame, et see jätkub veel vähemalt sama kaua.

Õnnitleme ka toidukultuuri edendaja tunnustuse saajat Rudolf Visnapuud, kes panustab EWERSi vanemkokkade eriala õppesse.

Tunneme rõõmu ka koos Luua Metsanduskooli ja Kehtna Kutsehariduskeskusega, sest presidendi tunnustuse pälvivad ka Luua Metsanduskooli juht ja metsandushariduse eestvedaja Haana Zuba-Reinsalu ning Kehtna Kutsehariduskeskuse kutseõpetaja ja kokanduse edendaja Anne Kersna.

 

 

https://www.postimees.ee/7954801/nimekiri-president-annab-tanavu-teenetemargi-151-inimesele

https://lounapostimees.postimees.ee/7954968/teenetemargi-palvinud-tarbijate-uhistu-juht-see-on-tunnustus-kogu-meie-meeskonnale