Meist

Tööpakkumised

Haldusspetsialist

Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskus kuulutab välja avaliku konkursi  haldusspetsialisti  tööle võtmiseks.

Pakume Sulle täiskohaga tööd, mis sõltub paljuski Sinu valmisolekust erinevate ülesannetega toimetulemiseks ja õppimiseks. Haldusspetsialisti peamisteks tööülesanneteks on kinnisvara hooldamine, tehnovõrkude ja tehniliste seadmete hooldamine, transpordikorraldus ning töökeskkonna ohutuse, turvalisuse ja tuleohutuse tagamine. Täpse ülesannete loetelu lepime kokku Sinuga koostöös.

Töö eeldab kohanemisvõimet mitmesuguste keskkonnatingimustega, vajalik on hea koordinatsioon ja füüsiline vastupidavus ning koostöö- ja meeskonnatöö valmidus, keskendumisvõime ja hoolsus. Paljudes olukordades tuleb kasuks pinge- ja stressitaluvus. Olulised märksõnad on veel usaldatavus, kohusetunne ja enesedistsipliin.

Oled sobiv kandidaat kui haldusspetsialisti ametisse kandideerides on Sinul minimaalselt keskharidus või kutsekeskharidus ning eelnev töökogemus kinnisvara hooldamise valdkonnas. Vajalikud on B-kategooria juhiload ning traktori juhtimise kogemus.

Täpsem info tööpäeviti kella 9.00 - 16.00 haldusjuhilt Aare Mällo,  aare.mallo@ewers.ee või tel  5189 560. Kandideerimiseks esita palun CV, haridust tõendava dokumendi koopia ning palgasooviga  avaldus hiljemalt 15. detsembriks e-posti aadressile ewers@ewers.ee.