Uudised

Oskuste festivalilt „Noor meister 2018“ naasid Võrumaa Kutsehariduskeskuse õppurid kuue auhinnalise kohaga 07. mai jaan.stein

Eesti Näituste messikeskuses toimus 3.-4. mail oskuste festival „Noor meister 2018“. Kahel päeval osalesid VKHK õppurid kooli tutvustavas telgis, töötubades ja kutsemeistrivõistlustel.


Ühtekokku korraldati võistlusi 31 erialal, Võrumaa Kutsehariduskeskuse noored võtsid mõõtu seitsmel erialal: majutusteenindus, ärinduse spetsialist, infotehnoloog (Microsofti spetsialist), mehhatroonika, mööblitisler, müürsepp.

Viiel erialal saavutasid meie kooli võistlejad auhinnalise koha:

I koha saavutasid mehhatroonika erialalt Sander Jõgeva ja Kevin Leer, MHp-15 (juhendaja õp Viktor Dremljuga) ja ärinduse spetsialist Kaisa Kängsepp, ÄK-16 (juhendaja õp Mehis Adamson).

II koha saavutas puhastusteenindaja 2. grupi õpilane Indrek Kikkas (juhendajad õp Reet Lohuväli ja Kristina Kiidron).

III koha saavutasid majutusteenindaja erialal Marell Erikson, Mp-16 (juhendaja õp Viibeke Turba), ärinduse spetsialistid Laura Suurmann ja Mihkel Tamm, ÄK-17 (juhendaja õp Mehis Adamson), mööblitisler Leiki Lahtvee, PT-16 (juhendaja õp Arvi Lokk).

Napilt, ühe koha võrra jäid pjedestaalilt kõrvale müürsepa eriala õpilane Arnpld Karing, KBp-16 (juhendaja õp Andres Aruväli) ning infotehnoloogia Microsofti spetsialist Joel Taal, ITSp-15 (juhendaja õp Tiit Raik) ja ärinduse spetsialist Leaanika Haidak, ÄK-17 (juhendaja õp Mehis Adamson).

Õppeinfospetsialisti Kaiu Zernandi sõnul olid kõik kooli esindanud õpilased väga tublid. Kooliboksis osalesid meie koolist ITSp-17 eriala õpilased Alex Zernov, Martin Sööt, Kristjan Leonov, Christofer-Lemo Lea. Mehhatroonika töötuba viisid läbi Cristofer Jõks ja Regina Ermel, MH-17, ehituse töötuba Kristo Kall, Ülar Ossipov, Aleksander Suia, Tp-15.

Kooli juhtkond tänab kõiki osalejaid!

Veel pilte üritusest

Ühtekokku korraldati võistlusi 31 erialal, Võrumaa Kutsehariduskeskuse noored võtsid mõõtu seitsmel erialal: majutusteenindus, ärinduse spetsialist, infotehnoloog (Microsofti spetsialist), mehhatroonika, mööblitisler, müürsepp.

Viiel erialal saavutasid meie kooli võistlejad auhinnalise koha:

I koha saavutasid mehhatroonika erialalt Sander Jõgeva ja Kevin Leer, MHp-15 (juhendaja õp Viktor Dremljuga) ja ärinduse spetsialist Kaisa Kängsepp, ÄK-16 (juhendaja õp Mehis Adamson).

II koha saavutas puhastusteenindaja 2. grupi õpilane Indrek Kikkas (juhendajad õp Reet Lohuväli ja Kristina Kiidron).

III koha saavutasid majutusteenindaja erialal Marell Erikson, Mp-16 (juhendaja õp Viibeke Turba), ärinduse spetsialistid Laura Suurmann ja Mihkel Tamm, ÄK-17 (juhendaja õp Mehis Adamson), mööblitisler Leiki Lahtvee, PT-16 (juhendaja õp Arvi Lokk).


Napilt, ühe koha võrra jäid pjedestaalilt kõrvale müürsepa eriala õpilane Arnpld Karing, KBp-16 (juhendaja õp Andres Aruväli) ning infotehnoloogia Microsofti spetsialist Joel Taal, ITSp-15 (juhendaja õp Tiit Raik) ja ärinduse spetsialist Leaanika Haidak, ÄK-17 (juhendaja õp Mehis Adamson).

Õppeinfospetsialisti Kaiu Zernandi sõnul olid kõik kooli esindanud õpilased väga tublid. Kooliboksis osalesid meie koolist ITSp-17 eriala õpilased Alex Zernov, Martin Sööt, Kristjan Leonov, Christofer-Lemo Lea. Mehhatroonika töötuba viisid läbi Cristofer Jõks ja Regina Ermel, MH-17, ehituse töötuba Kristo Kall, Ülar Ossipov, Aleksander Suia, Tp-15.

Kooli juhtkond tänab kõiki osalejaid!

Veel pilte üritusest