Uudised

Noor Meister 2023: puhastusteenindaja 11. mai Elis Luik


Noor Meister 2023 puhastusteenindajate kutsemeistrivõistlustelt toodi Võrumaale  hõbemedal!

Võistlused toimusid 10.mail 2023  Järvamaa Kutsehariduskeskuses, kus meie kooli esindasid puhastusteenindaja abilise I kursuse õpilane Kertu Kaaleste ja köögiabilise eriala II kursuse õpilane Jörgen Lübek.

Võisteldi neljal alal: põranda kuivpühkimine, töö tolmuimejaga, laudade pühkimine ja mikrokiudlappide voltimine. Pingelise ja pika võistluspäeva lõpetas Kertu hõbemedaliga ja Jörgen saavutas tubli neljanda koha. 

Suured tänud Järvamaa Kutsehariduskeskusele sooja vastuvõtu eest ja palavad õnnitlused võitjatele!

Noor Meister 2023 puhastusteenindajate kutsemeistrivõistlustelt toodi Võrumaale  hõbemedal!

Võistlused toimusid 10.mail 2023  Järvamaa Kutsehariduskeskuses, kus meie kooli esindasid puhastusteenindaja abilise I kursuse õpilane Kertu Kaaleste ja köögiabilise eriala II kursuse õpilane Jörgen Lübek.

Võisteldi neljal alal: põranda kuivpühkimine, töö tolmuimejaga, laudade pühkimine ja mikrokiudlappide voltimine. Pingelise ja pika võistluspäeva lõpetas Kertu hõbemedaliga ja Jörgen saavutas tubli neljanda koha. 

Suured tänud Järvamaa Kutsehariduskeskusele sooja vastuvõtu eest ja palavad õnnitlused võitjatele!