Uudised

Meie koolis stažeerisid õpetajad Saksamaalt 18. aprill

Erasmus+ programmi raames stažeerisid meie koolis Patricia Böse, Kimberley Schmücker ja Kathrin Schiller Hesseni Liidumaa Saksamaa Õpetajate Akadeemiast.


Patricia, Kimberley ja Kathrin tutvusid meie koolis õpetatavate erialadega  ning viisid läbi õppetunde. Külastati praktikaettevõtteid Wermo, Perepuit, Hanza Mechanics, Põlva Tehnika, Põlva Metall. Käidi Eesti Rahvamuuseumis, Tagurpidi majas, Tartu Ülikoolis, erinevatel loodusretkedel ja tutvuti kohalike vaatamisväärsustega.

Täiskasvanute koolituses valmistati ette ja viidi läbi õpitoad „Saksa toit“, „Maastiku maalimine“ ja „Lihavõttemunade kaunistamine“.  Saksa toidu õpitoas valmistati Patricia, Kimberley ja Kathrini juhendamisel supp, praad ja dessert traditsioonilisele lihavõttepühade lauale. Saime teadmisi saksa köögist ning väga maitsva toiduelamuse.

Patricia Böse juhendas maastiku maalimise ja lihavõttemunade kaunistamise õpitubasid. Omandati uusi oskusi ja valmisid kaunid tööd. Patricia on lisaks kunstile ja disainile õppinud klaasimaali ja tehnikat ning riiklikult tunnustatud kvalifikatsiooniga meister. Lisaks taotleb ta kutseõpetaja kutset ruumikujunduse ja värvitehnoloogia valdkonnas.

Suur tänu meie külalistele õpitubade läbiviimise eest, õpitubades osalejatele ja õpetajatele, kelle tundides praktikandid viibisid.

Patricia, Kimberley ja Kathrin tutvusid meie koolis õpetatavate erialadega  ning viisid läbi õppetunde. Külastati praktikaettevõtteid Wermo, Perepuit, Hanza Mechanics, Põlva Tehnika, Põlva Metall. Käidi Eesti Rahvamuuseumis, Tagurpidi majas, Tartu Ülikoolis, erinevatel loodusretkedel ja tutvuti kohalike vaatamisväärsustega.

Täiskasvanute koolituses valmistati ette ja viidi läbi õpitoad „Saksa toit“, „Maastiku maalimine“ ja „Lihavõttemunade kaunistamine“.  Saksa toidu õpitoas valmistati Patricia, Kimberley ja Kathrini juhendamisel supp, praad ja dessert traditsioonilisele lihavõttepühade lauale. Saime teadmisi saksa köögist ning väga maitsva toiduelamuse.


Patricia Böse juhendas maastiku maalimise ja lihavõttemunade kaunistamise õpitubasid. Omandati uusi oskusi ja valmisid kaunid tööd. Patricia on lisaks kunstile ja disainile õppinud klaasimaali ja tehnikat ning riiklikult tunnustatud kvalifikatsiooniga meister. Lisaks taotleb ta kutseõpetaja kutset ruumikujunduse ja värvitehnoloogia valdkonnas.

Suur tänu meie külalistele õpitubade läbiviimise eest, õpitubades osalejatele ja õpetajatele, kelle tundides praktikandid viibisid.