Uudised

Meie kooli õpetaja Irina Porohnja on aasta koolitaja nominent 17. oktoober terje.kruusalu

Täiskasvanud Õppija Nädalal tunnustati Võru maakonna aasta täiskasvanud õppijaid, õpi- ja õpetamistegude ja aasta koolitaja nominente.


Aasta koolitaja nominent on meie kooli õpetaja Irina Porohnja. Palju õnne! 
Irina Porohnja on väga hinnatud täiskasvanute koolitaja ja õpetaja, kes loob keeleõppeks sõbraliku ja rõõmsameelse õhkkonna ning julgustab kõiki õppima. Ta ütleb, et keeleõpe on väga huvitav, vigu pole vaja karta ning võimalus suhelda vabalt võõrkeeles toob alati rõõmu.
#TÕN2019 #õnneksonvajaõppida

Aasta koolitaja nominent on meie kooli õpetaja Irina Porohnja. Palju õnne! 
Irina Porohnja on väga hinnatud täiskasvanute koolitaja ja õpetaja, kes loob keeleõppeks sõbraliku ja rõõmsameelse õhkkonna ning julgustab kõiki õppima. Ta ütleb, et keeleõpe on väga huvitav, vigu pole vaja karta ning võimalus suhelda vabalt võõrkeeles toob alati rõõmu.

#TÕN2019 #õnneksonvajaõppida