Uudised

Majutusteeninduse kursus töövarjupäeval 25. november

18. novembril toimus järjekorras 24. töövarjupäev, kus erialade spetsialistid said kutsuda õpilased oma ametiga lähemalt tutvuma.


Meie kooli majutusteeninduse 2. kursuse õpilased said endale ülesandeks otsida ise klienditeenindusega seotud ametikoht, kus nad saaksid olla töövarjuks. Ettevõtmises osales terve kursus, kursusejuhataja ning karjääriõpetuse õpetaja Viibeke Turba. Õpetaja oli töövarjuks Wagenküll spaa hotelli juhatajale, kes on meie kooli vilistlane. Õpilased olid nii Põlva-kui Võrumaa teenindusettevõtetes.

22. novembril tegid õpilased esitlused ja kokkuvõtted oma töövarjupäevast.  Esitlemise käigus osales lisaks kursusejuhatajale ka eesti keele õpetaja Ülle Sillamäe. Õpetajad andsid tagasisidet vormistuse, esinemise ja esitluse kohta.

Kokkuvõttena võib öelda, et kogu kursuse peale jäi kõlama soov, et selliseid töövarjutuse päevi võiks veelgi olla, sest see oli huvitav ja silmaringi laiendav. Aitäh kõikidele, kes aitasid meie õpilastel töövarjudeks olla.

Meie kooli majutusteeninduse 2. kursuse õpilased said endale ülesandeks otsida ise klienditeenindusega seotud ametikoht, kus nad saaksid olla töövarjuks. Ettevõtmises osales terve kursus, kursusejuhataja ning karjääriõpetuse õpetaja Viibeke Turba. Õpetaja oli töövarjuks Wagenküll spaa hotelli juhatajale, kes on meie kooli vilistlane. Õpilased olid nii Põlva-kui Võrumaa teenindusettevõtetes.

22. novembril tegid õpilased esitlused ja kokkuvõtted oma töövarjupäevast.  Esitlemise käigus osales lisaks kursusejuhatajale ka eesti keele õpetaja Ülle Sillamäe. Õpetajad andsid tagasisidet vormistuse, esinemise ja esitluse kohta.

Kokkuvõttena võib öelda, et kogu kursuse peale jäi kõlama soov, et selliseid töövarjutuse päevi võiks veelgi olla, sest see oli huvitav ja silmaringi laiendav. Aitäh kõikidele, kes aitasid meie õpilastel töövarjudeks olla.