Uudised

Kevadnädala kokkuvõte 21. märts Katriine-Maria Orula

14. - 18. märts toimus Võrumaa Kutsehariduskeskuses Kevadnädal, mille raames toimusid õpilastele pea iga päev erinevad sündmused. Kevadnädala avas esmaspäeval Peamaja ja Tehnomaja vaheline jooksuvõistlus. Võistluse võitis Mattias- Oliver Oja, teise koha saavutas Edwards Gremzda ja kolmandale jäi Rene Raat. Täname abipolitseinikke, kes aitasid maanteel tagada võistlejate turvalisust.

Teisipäeval käis külas kosmeetik Anu Juurik, kes õpetas nii neidudele kui ka noormeestele nahahoolduse algtõdesid. Õpilased said kasulikke teadmisi, kuidas enese eest ka töötingimustes hoolt kanda ja Anu näitas ühe vabatahtliku peal, kuidas teha igapäevast meiki.

Hästi õnnestunuks võib lugeda neljapäeval toimunud nutiorienteerumist, mis pani proovile osalejate meeskonnatööoskused ja nutipädevused. Võistlus nägi välja nii, et üle Väimela olid üles pandud punktid, kus osalejatel oli ülesandeks leida sildil asuvalt QR-koodlt järgmise koha koordinaadid. Oluline oli käia läbi kõik punktid ja jõuda stardist finišisse kõige kiiremini. Esikolmes olid ajad väga tasavägised. Esimese koha saavutas ajaga 23,45 võistkond Kivipallurid, teise koha ajaga 24,09 võistkond KV- 21 ja kolmanda ajaga 25,42 võistkond Tislerid.

Kevadnädala lõpetas meeleolukas kontsert. Meile esines "Eesti otsib superstaari" saatest tuntud finalist Wanda - Helene Ollep. Lisaks imelistele lauluesitustele rääkis Wanda - Helene oma lapsepõlve mälestustest Väimelas ja andis nõu, kuidas saavutada kõrgeid noote ja eesmärke. Peale kontserti jagasime tänu õpilastele, kes paistsid silma aktiivse osavõtu ja abiga sündmuste korraldamisel. Need õpilased olid Edwards Gremzda, Aleksander Aun ja Elger Heitur.