Uudised

Heakorratalgud Võrumaa Kutsehariduskeskuses 27. aprill Elis Luik


27. aprillil  toimus Võrumaa Kutsehariduskeskuse heakorraüritus VKHK teeb ära!

Heakorraürituse eesmärk oli koos õpilastega korrastada õppehoonete ümbrus ja need jalakäijate tee lõigud Väimela alevikus, mida meie kooli õpilased kõige sagedamini kasutavad. Korda said tehtud Võrumaa Kutsehariduskeskuse peamaja ümbrus ja osa mõisapargist, tehnomaja ümbrus ja teekond tehnomajast peamajani. Lisaks ka õpilaskodude ümbrus ja ehitusmaja hoov. Heakorratöödena korjasime koos õpilastega kokku maha visatud prügi ja riisusime suurema oksa- ja leheprahi.

Peale heakorratöid kogunesid õpilased kooli peamaja taha ühisele lõunale. Talgulisi kostitasid toitlustusteeninduse esimese kursuse õpilased välitoitlustamise praktika tunni raames. Õpilasi juhendas õpetaja Renate Hirschon.

Tuju oli hea ja töötahe kõrge!

Kokku osales talgutel vabatahtlikena kuni 45-50 õpilast ja 10 õpetajat.

Täname õpilasi Aleksander Aun ja Kaido Sepping silmapaistva abi eest.

27. aprillil  toimus Võrumaa Kutsehariduskeskuse heakorraüritus VKHK teeb ära!

Heakorraürituse eesmärk oli koos õpilastega korrastada õppehoonete ümbrus ja need jalakäijate tee lõigud Väimela alevikus, mida meie kooli õpilased kõige sagedamini kasutavad. Korda said tehtud Võrumaa Kutsehariduskeskuse peamaja ümbrus ja osa mõisapargist, tehnomaja ümbrus ja teekond tehnomajast peamajani. Lisaks ka õpilaskodude ümbrus ja ehitusmaja hoov. Heakorratöödena korjasime koos õpilastega kokku maha visatud prügi ja riisusime suurema oksa- ja leheprahi.

Peale heakorratöid kogunesid õpilased kooli peamaja taha ühisele lõunale. Talgulisi kostitasid toitlustusteeninduse esimese kursuse õpilased välitoitlustamise praktika tunni raames. Õpilasi juhendas õpetaja Renate Hirschon.

Tuju oli hea ja töötahe kõrge!

Kokku osales talgutel vabatahtlikena kuni 45-50 õpilast ja 10 õpetajat.

Täname õpilasi Aleksander Aun ja Kaido Sepping silmapaistva abi eest.