Kursusejuhendajad ja tugiisikud


Igale õpperühmale on koolis kinnitatud kursusejuhendaja või tugiisik, kes on õpilase esmane toetaja, nõustaja ja abistaja.  Kursusejuhendaja või tugiisik jälgib õpilaste õppetööst osavõttu ja õppetulemusi ning  probleemide tekkides abistab õpilasi nende lahendamisel ja  hoiab  vajadusel kontakti vanematega.   

Kursusejuhendajad ja tugiisikud  2022/2023 õ.-a.

Õppekavarühm – Andmebaaside ja võrgu disain ning haldus

  • IT süsteemide nooremspetsialist 1. kursus (ITSp-22)
    Irina Porohnja (irina.porohnja@vkhk.ee, 785 0811)
  • IT süsteemide nooremspetsialist 2. kursus (ITSp-21)
    Indrek Saar (indrek.saar@vkhk.ee, 785 0811)
  • IT süsteemide nooremspetsialist 3. kursus (ITSp-20)
    Ene Väär (ene.vaar@vkhk.ee, 785 0825)

Õppekavarühm –  Ehitus ja tsiviilrajatised

  • Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus 1. kursus (KBp-22)
    Külli Kukk (kylli.kukk@vkhk.ee, 782 8644)
  • Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus 2. kursus (KBp-21)
    Merike Aruväli (merike.aruvali@vkhk.ee, 782 8644)
  • Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus 3. kursus (KBp-20)
    Merike Aruväli (merike.aruvali@vkhk.ee, 782 8644)
  • Maaler (M-22)
    Merike Aruväli (merike.aruvali@vkhk.ee, 782 8644)
  • Plaatija (P-22)
    Merike Aruväli (merike.aruvali@vkhk.ee, 782 8644)
  • Pottsepp-sell (PS-22)
    Merike Aruväli (merike.aruvali@vkhk.ee, 782 8644)

 
Õppekavarühm – Elektroonika ja automaatika

  • Mehhatroonik 1. kursus (MHp-22)
    Ene Väär (ene.vaar@vkhk.ee, 785 0825)
  • Mehhatroonik 2. kursus (MHp-21)
    Külli Kukk (kylli.kukk@vkhk.ee, 782 8644)
  • Mehhatroonik 3. kursus (MHp-20)
    Marge Mürk (marge.myrk@vkhk.ee, 782 8640)
  • Mehhatroonik 1. kursus (MH-22)
    Viktor Dremljuga (viktor.dremljuga@vkhk.ee, 782 8640)
  • Mehhatroonik 2. kursus (MH-21)
    Viktor Dremljuga (viktor.dremljuga@vkhk.ee, 782 8640)
  • Mehhatroonik-tehnik jätkuõpe (MHj-22-jätku)
    Viktor Dremljuga (viktor.dremljuga@vkhk.ee, 782 8640)

 Õppekavarühm –  Juhtimine ja haldus

  • Ärikorralduse spetsialist  1. kursus (ÄKS-22)
    Viibeke Turba (viibeke.turba@vkhk.ee, 785 0822, 523 8072)
  • Ärikorralduse spetsialist  2. kursus (ÄKS-21)
    Mehis Adamson (mehis.adamson@vkhk.ee, 785 0836)
  • Väikeettevõtte turundusspetsialist (VTS-22)
    Viibeke Turba (viibeke.turba@vkhk.ee, 785 0822, 523 8072)

Õppekavarühm – Koduteenindus, majutamine ja toitlustamine ning reisimine, turism ja vaba aja veetmine

  • Toitlustusteenindus 1. kursus (TTp-22)
    Kertu Pehlak (kertu.pehlak@vkhk.ee)
  • Toitlustusteenindus 2. kursus (TTp-21)
    Renate Hirschon (renate.hirschon@vkhk.ee)
  • Majutusteenindus 3. kursus (Mp-20)
    Viibeke Turba (viibeke.turba@vkhk.ee, 785 0822)
  • Kokk (Ko-22)
    Renate Hirschon (renate.hirschon@vkhk.ee)
  • Puhastusteenindaja juhendaja (PRÕM) (PTJ-21)
    Kai Rehe (kai.rehe@vkhk.ee,782 8644)
  • Puhastusteenindaja abiline 1. kursus Pta-22
    Vally Koorits (vally.koorits@vkhk.ee, 534 556 03)
  • Köögiabiline 2. kursus (KA-21)
    Reet Lohuväli (reet.lohuvali@vkhk.ee, 555 970 42)

Õppekavarühm –  Materjalide töötlemine ( klaas, paber, plast ja puit)

  • Tisler 1. kursus (Tp-22)
    Ülle Sillamäe (ylle.sillamae@vkhk.ee, 782 8644)
  • Tisler 2. kursus (Tp-21)
    Külli Kukk (kylli.kukk@vkhk.ee, 782 8644)
  • Tisler 3. kursus (Tp-20)
    Ülle Sillamäe (ylle.sillamae@vkhk.ee, 782 8644
  • Puittoodete tehnoloog  1. kursus (PTT-22)
    Urmas Paulus (urmas.paulus@vkhk.ee, 782 8644)
  • Puittoodete tehnoloog  2. kursus (PTT-21)
    Lauri Tasso (lauri.tasso@vkhk.ee, 782 8644)

Õppekavarühm – Mehaanika ja metallitöö

  • Keevitus ja metallitööd  1. kursus (KMp-22)
    Kai Rehe (kai.rehe@vkhk.ee, 782 8644)
  • Keevitus ja metallitööd  1. kursus (KMp-21)
    Kai Rehe (kai.rehe@vkhk.ee, 782 8644)
  • Metallilõikepinkidel töötaja  3. kursus (MTp-20)
    Kai Rehe (kai.rehe@vkhk.ee, 782 8644)
  • Metallide töötlemise tehnik-tehnoloog jätkuõpe (MTTj-22)
    Jüri Post (jyri.post@vkhk.ee, 782 8640)

 Üldharidus

  • 8.-9. klass
    Viibeke Turba (viibeke.turba@vkhk.ee, 785 0822, 523 8072)
  • 10. klass
    Viibeke Turba (viibeke.turba@vkhk.ee, 785 0822, 523 8072)
  • 11. klass
    Viibeke Turba (viibeke.turba@vkhk.ee, 785 0822, 523 8072)
  • 12. klass
    Viibeke Turba (viibeke.turba@vkhk.ee, 785 0822, 523 8072)

Igale õpperühmale on koolis kinnitatud kursusejuhendaja või tugiisik, kes on õpilase esmane toetaja, nõustaja ja abistaja.  Kursusejuhendaja või tugiisik jälgib õpilaste õppetööst osavõttu ja õppetulemusi ning  probleemide tekkides abistab õpilasi nende lahendamisel ja  hoiab  vajadusel kontakti vanematega.   

Kursusejuhendajad ja tugiisikud  2022/2023 õ.-a.

Õppekavarühm – Andmebaaside ja võrgu disain ning haldus

  • IT süsteemide nooremspetsialist 1. kursus (ITSp-22)
    Irina Porohnja (irina.porohnja@vkhk.ee, 785 0811)
  • IT süsteemide nooremspetsialist 2. kursus (ITSp-21)
    Indrek Saar (indrek.saar@vkhk.ee, 785 0811)
  • IT süsteemide nooremspetsialist 3. kursus (ITSp-20)
    Ene Väär (ene.vaar@vkhk.ee, 785 0825)

Õppekavarühm –  Ehitus ja tsiviilrajatised

  • Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus 1. kursus (KBp-22)
    Külli Kukk (kylli.kukk@vkhk.ee, 782 8644)
  • Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus 2. kursus (KBp-21)
    Merike Aruväli (merike.aruvali@vkhk.ee, 782 8644)
  • Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus 3. kursus (KBp-20)
    Merike Aruväli (merike.aruvali@vkhk.ee, 782 8644)
  • Maaler (M-22)
    Merike Aruväli (merike.aruvali@vkhk.ee, 782 8644)
  • Plaatija (P-22)
    Merike Aruväli (merike.aruvali@vkhk.ee, 782 8644)
  • Pottsepp-sell (PS-22)
    Merike Aruväli (merike.aruvali@vkhk.ee, 782 8644)

 
Õppekavarühm – Elektroonika ja automaatika

  • Mehhatroonik 1. kursus (MHp-22)
    Ene Väär (ene.vaar@vkhk.ee, 785 0825)
  • Mehhatroonik 2. kursus (MHp-21)
    Külli Kukk (kylli.kukk@vkhk.ee, 782 8644)
  • Mehhatroonik 3. kursus (MHp-20)
    Marge Mürk (marge.myrk@vkhk.ee, 782 8640)
  • Mehhatroonik 1. kursus (MH-22)
    Viktor Dremljuga (viktor.dremljuga@vkhk.ee, 782 8640)
  • Mehhatroonik 2. kursus (MH-21)
    Viktor Dremljuga (viktor.dremljuga@vkhk.ee, 782 8640)
  • Mehhatroonik-tehnik jätkuõpe (MHj-22-jätku)
    Viktor Dremljuga (viktor.dremljuga@vkhk.ee, 782 8640)

 Õppekavarühm –  Juhtimine ja haldus

  • Ärikorralduse spetsialist  1. kursus (ÄKS-22)
    Viibeke Turba (viibeke.turba@vkhk.ee, 785 0822, 523 8072)
  • Ärikorralduse spetsialist  2. kursus (ÄKS-21)
    Mehis Adamson (mehis.adamson@vkhk.ee, 785 0836)
  • Väikeettevõtte turundusspetsialist (VTS-22)
    Viibeke Turba (viibeke.turba@vkhk.ee, 785 0822, 523 8072)

Õppekavarühm – Koduteenindus, majutamine ja toitlustamine ning reisimine, turism ja vaba aja veetmine

  • Toitlustusteenindus 1. kursus (TTp-22)
    Kertu Pehlak (kertu.pehlak@vkhk.ee)
  • Toitlustusteenindus 2. kursus (TTp-21)
    Renate Hirschon (renate.hirschon@vkhk.ee)
  • Majutusteenindus 3. kursus (Mp-20)
    Viibeke Turba (viibeke.turba@vkhk.ee, 785 0822)
  • Kokk (Ko-22)
    Renate Hirschon (renate.hirschon@vkhk.ee)
  • Puhastusteenindaja juhendaja (PRÕM) (PTJ-21)
    Kai Rehe (kai.rehe@vkhk.ee,782 8644)
  • Puhastusteenindaja abiline 1. kursus Pta-22
    Vally Koorits (vally.koorits@vkhk.ee, 534 556 03)
  • Köögiabiline 2. kursus (KA-21)
    Reet Lohuväli (reet.lohuvali@vkhk.ee, 555 970 42)

Õppekavarühm –  Materjalide töötlemine ( klaas, paber, plast ja puit)

  • Tisler 1. kursus (Tp-22)
    Ülle Sillamäe (ylle.sillamae@vkhk.ee, 782 8644)
  • Tisler 2. kursus (Tp-21)
    Külli Kukk (kylli.kukk@vkhk.ee, 782 8644)
  • Tisler 3. kursus (Tp-20)
    Ülle Sillamäe (ylle.sillamae@vkhk.ee, 782 8644
  • Puittoodete tehnoloog  1. kursus (PTT-22)
    Urmas Paulus (urmas.paulus@vkhk.ee, 782 8644)
  • Puittoodete tehnoloog  2. kursus (PTT-21)
    Lauri Tasso (lauri.tasso@vkhk.ee, 782 8644)

Õppekavarühm – Mehaanika ja metallitöö

  • Keevitus ja metallitööd  1. kursus (KMp-22)
    Kai Rehe (kai.rehe@vkhk.ee, 782 8644)
  • Keevitus ja metallitööd  1. kursus (KMp-21)
    Kai Rehe (kai.rehe@vkhk.ee, 782 8644)
  • Metallilõikepinkidel töötaja  3. kursus (MTp-20)
    Kai Rehe (kai.rehe@vkhk.ee, 782 8644)
  • Metallide töötlemise tehnik-tehnoloog jätkuõpe (MTTj-22)
    Jüri Post (jyri.post@vkhk.ee, 782 8640)

 Üldharidus

  • 8.-9. klass
    Viibeke Turba (viibeke.turba@vkhk.ee, 785 0822, 523 8072)
  • 10. klass
    Viibeke Turba (viibeke.turba@vkhk.ee, 785 0822, 523 8072)
  • 11. klass
    Viibeke Turba (viibeke.turba@vkhk.ee, 785 0822, 523 8072)
  • 12. klass
    Viibeke Turba (viibeke.turba@vkhk.ee, 785 0822, 523 8072)