Peahoone

General information

Contact

Filter

All Management Competence center TSENTER Teachers Employees HTM kontaktid

Job position
 
Management (3)

Eveli Kuklane

Direktor
+372 7850802
+372 53089990
eveli.kuklane@ewers.ee


Aare Mällo

Haldusjuht
+372 7828646
aare.mallo@ewers.ee


Juta Kond

Õppejuht
+372 7850803
juta.kond@ewers.ee

Competence center TSENTER (10)

Riho Tiivel

Juhataja
riho@tsenter.ee


Jörgen Dobris

Arendusjuht
+372 58557378
jorgen@tsenter.ee


Ants-Hindrek Tiido

Arendusjuht
ants@tsenter.ee


Reelika Soe

Projektijuht
reelika@tsenter.ee


Jan Puura

Arendusspetsialist


Kadri Võsu

Turundusjuht
kadri@tsenter.ee


Randi Sepping

Arendusspetsialist
+372 7820298
randi@tsenter.ee


Tauno Erik

Arendusspetsialist
+372 782 0298
tauno@tsenter.ee


Erkki Naaris

Arendusspetsialist
+372 5189386
erkki@tsenter.ee


Diana Männiste

Masinasaali töötaja
diana@tsenter.ee

Teachers (36)

Indrek Saar

IT, mehhatroonika ja metallitöötlemise valdkonna juhtivõpetaja
+372 7850811
indrek.saar@ewers.ee


Viibeke Turba

Teeninduse valdkonna juhtivõpetaja
+372 7850822
viibeke.turba@ewers.ee


Lauri Tasso

Puidutöötlemise ja ehituse valdkonna juhtivõpetaja
+372 7828644
lauri.tasso@ewers.ee


Andres Aruväli

Kutseõpetaja
+372 7828644
andres.aruvali@ewers.ee


Merike Aruväli

Kutseõpetaja
+372 7828644
merike.aruvali@ewers.ee


Viktor Dremljuga

Kutseõpetaja
+372 7828640
viktor.dremljuga@ewers.ee


Aivar Kalnapenkis

Kutseõpetaja
+372 7828640
aivar.kalnapenkis@ewers.ee


Margus Koor

Kutseõpetaja
margus.koor@ewers.ee


Külli Kukk

Kutseõpetaja
+372 7828644
kylli.kukk@ewers.ee


Kaili Leino

Kutseõpetaja
+372 7850836
kaili.leino@ewers.ee


Reet Lohuväli

Kutseõpetaja
reet.lohuvali@ewers.ee


Vally Koorits

Kutseõpetaja-eripedagoog
+372 5243088
vally.koorits@ewers.ee


Marge Mürk

Teacher
+372 7828640
marge.myrk@ewers.ee


Urmas Paulus

Kutseõpetaja
+372 7828644
urmas.paulus@ewers.ee


Aare Pedras

Kutseõpetaja
+372 7828640
aare.pedras@ewers.ee


Airi Pilt

Kutseõpetaja
+372 7850811
airi.pilt@ewers.ee


Irina Porohnja

Kutseõpetaja
+372 7850811
irina.porohnja@ewers.ee


Ene Laane

Teacher
+372 7850822
ene.laane@ewers.ee


Pille Kulberg

Teacher
+372 7850822
pille.kulberg@ewers.ee


Annika Paltsepp

Teacher
annika.paltsepp@ewers.ee


Kai Rehe

Kutseõpetaja
+372 7828644
kai.rehe@ewers.ee


Anu Seim

Kutseõpetaja
anu.seim@ewers.ee


Ülle Sillamäe

Kutseõpetaja
+372 7850836
ylle.sillamae@ewers.ee


Jaanis Tigas

Kutseõpetaja
+372 7828640
jaanis.tigas@ewers.ee


Deivi Pundonen

Teacher
+372 7850811
deivi.pundonen@ewers.ee


Jüri Post

Kutseõpetaja
+372 7828640
jyri.post@ewers.ee


Kaja Vodi

Kutseõpetaja
+372 7850836
kaja.vodi@ewers.ee


Kerly Uppin

Teacher
kerly.uppin@ewers.ee


Renate Hirschon

Kutseõpetaja
renate.hirschon@ewers.ee


Tiit Raik

Kutseõpetaja
tiit.raik@ewers.ee


Erika Luks

Kutseõpetaja
erika.luks@ewers.ee


Lilia Raik

Kutseõpetaja
liilia.raik@ewers.ee


Raul Auksmann

Teacher
raul.auksmann@ewers.ee


Rait Laatsit

Teacher
+372 7850836
rait.laatsit@ewers.ee


Martin Palm

Kutseõpetaja
+372 7850811
martin.palm@ewers.ee


Riio Post

Kutseõpetaja
riio.post@ewers.ee

Employees (29)

Merle Tolk

Büroojuhataja
+372 7850800
merle.tolk@ewers.ee


Ülle Muru

Õppekorralduse spetsialist
+372 7850804
ylle.muru@ewers.ee


Kaiu Zernand

Õppeinfospetsialist
+372 7850824
kaiu.zernand@ewers.ee


Merle Vilson

Täiskasvanute koolituse projektijuht
+372 7850818
merle.vilson@ewers.ee


Terje Kruusalu

Täiskasvanute koolituse projektijuht
+372 7850817
terje.kruusalu@ewers.ee


Sigrid Kängsep

Finantsist
+372 7850808
sigrid.kangsep@ewers.ee


Malle Liiv

Õpilasküla juhataja
+372 7850829
+372 7850807
malle.liiv@ewers.ee


Artur Eliste

Projektijuht
+372 7850821
artur.eliste@ewers.ee


Elis Luik

Turundusspetsialist
+372 7850805
elis.luik@ewers.ee

Lisainformatsioon: 

Töösuhe ajutiselt peatatud


Lembit Pähnapuu

Infotehnoloogia peaspetsialist
+372 785 0811
lembit.pahnapuu@ewers.ee


Jaan Štein

Infotehnoloogia peaspetsialist
+372 7850823
jaan.stein@ewers.ee


Rina Peibonen

Õppekorralduse spetsialist
+372 56680139
rina.peibonen@ewers.ee


Ene Väär

Sotsiaalpedagoog - nõustaja
+372 7850825
+372 55605679
ene.vaar@ewers.ee


Elin Võro

Psühholoog – nõustaja
elin.voro@ewers.ee


Eleri Lõhmus

Praktikakoordinaator
+372 7850820
eleri.lohmus@ewers.ee


Valju Kuslap

Haldustoimingute spetsialist
valju.kuslap@ewers.ee


Lota Ly Peterson

Projektijuht
+372 7850819
lotaly.peterson@ewers.ee


Aino Talja

Majahoidja
aino.talja@ewers.ee


Eve Puksing

Valvur
eve.puksing@ewers.ee


Eve Lillepuu

HEV koordinaator - õpilasnõustaja
+372 53315280
eve.lillepuu@ewers.ee


Merje Laurson

Puhastusteenindaja
merje.laurson@ewers.ee


Hele Jallai

Puhastusteenindaja
hele.jallai@ewers.ee


Inge Noortauts

Valvur
inge.noortauts@ewers.ee


Piret Penk

Puhastusteenindaja
piret.penk@ewers.ee


Reet Pruus

Puhastusteenindaja
reet.pruus@ewers.ee


Heldur Kurim

Kinnisvarahooldaja
heldur.kurim@ewers.ee


Kaja Kattai

Teenindaja
+372 7850815
kaja.kattai@ewers.ee


Maiva Kimask

Teenindaja
+372 7828643
maiva.kimask@ewers.ee


Aivi Raag

Valvur
+372 57808085
aivi.raag@ewers.ee

HTM kontaktid (2)

Hille Voolaid

Korruptsiooni ennetus, HTM välishindamisosakonna asejuhataja
Hille.Voolaid@hm.ee


Haridus- ja Teadusministeerium

Järelevalvet õppeasutuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium
+372 7350222
hm@hm.ee

Contact us

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Peahoone

General information

Tehnomaja

General information

Ehitusmaja

General information
Map

TSENTER

General information
Map