Новости

Vestluste ajakava 27.06 21. июня Elis Luik


TEENINDUSE VALDKOND

  • Ärikorralduse spetsialist (5. tase): VKHK peahoone, ruum  P404, kell 10:00
  • Puhastusteenindaja abiline (2. tase): Urvaste õppekoht, ruum  027, kell 10:00
  • Toitlustusteenindus ( 4. tase, kutsekeskharidusõpe): VKHK peahoone, ruum P131, kell 10:00
  • Kokk (4. tase): VKHK peamaja, ruum P131, kell 11:00
  • Pärandturismi korraldaja (4. taseme jätkuõpe): VKHK peahoone, ruum P131, kell 12:00
  • Majutuskorraldus ( 5. tase): VKHK peamaja, ruum P131, kell 13:00

TEHNOLOOGIA VALDKOND

  • IT-süsteemide nooremspetsialist (4. tase, kutsekeskharidusõpe): VKHK peahoone, ruum P215, kell 10:00
  • IT-süsteemide nooremspetsialist (4. tase, osakutse kasutajatoe tehnik): VKHK peahoone, ruum P215, kell 10:00
  • Mehhatroonik (4. tase, kutsekeskharidus): VKHK peahoone, ruum P210, kell 10:00
  • Mehhatroonik (5. tase): VKHK peahoone, ruum P210, kell 10:00
  • Mehhatroonik-tehnik (5. tase, jätkuõpe): VKHK peahoone, ruum P210, kell 10:00
  • Keevitus-ja metallitööd (4. tase, kutsekeskharidus): VKHK peahoone, ruum P218, kell 10:00
  • Keevitaja (4. tase, osakutsega poolautomaatkeevitaja): VKHK peahoone, ruum P218, kell 10:00
  • Metallide töötlemise tehnik-tehnoloog (5. tase, jätkuõpe): VKHK peahoone, ruum P218, kell 10:00
  • Tisler (4. tase, kutsekeskharidus): VKHK peahoone, ruum P305, kell 10:00
  • Puittoodete tehnoloog (5. tase): VKHK peahoone, ruum P303, kell 10:00
  • Pehme mööbli valmistaja (4. tase): VKHK peahoone, ruum P303, kell 10:00
  • Puittoodete konstrueerija-tehnoloog (5. tase, jätkuõpe): VKHK peahoone, ruum P303, kell 10:00
  • Puidupingioperaator (3. tase): VKHK peahoone, ruum P303, kell 10:00
  • CNC puidutöötlemiskeskuse operaator (4. tase): VKHK peahoone, ruum P303, kell 10:00
  • Kivi-ja betoonkonstruktsioonide ehitus (4. tase, kutsekeskharidus): VKHK peahoone, ruum P312, kell 10:00
  • Maaler (4. tase): VKHK peahoone, ruum P313, kell 10:00
  • Plaatija (4. tase): VKHK peahoone, ruum P313, kell 10:00
  • Pottsepp-sell (3. tase): VKHK peahoone, ruum P313, kell 10:00

ÜLDHARIDUS

  • 9.-12. klassid: VKHK peahoone, ruum P307, kell 9:00

TEENINDUSE VALDKOND

  • Ärikorralduse spetsialist (5. tase): VKHK peahoone, ruum  P404, kell 10:00
  • Puhastusteenindaja abiline (2. tase): Urvaste õppekoht, ruum  027, kell 10:00
  • Toitlustusteenindus ( 4. tase, kutsekeskharidusõpe): VKHK peahoone, ruum P131, kell 10:00
  • Kokk (4. tase): VKHK peamaja, ruum P131, kell 11:00
  • Pärandturismi korraldaja (4. taseme jätkuõpe): VKHK peahoone, ruum P131, kell 12:00
  • Majutuskorraldus ( 5. tase): VKHK peamaja, ruum P131, kell 13:00

TEHNOLOOGIA VALDKOND

  • IT-süsteemide nooremspetsialist (4. tase, kutsekeskharidusõpe): VKHK peahoone, ruum P215, kell 10:00
  • IT-süsteemide nooremspetsialist (4. tase, osakutse kasutajatoe tehnik): VKHK peahoone, ruum P215, kell 10:00
  • Mehhatroonik (4. tase, kutsekeskharidus): VKHK peahoone, ruum P210, kell 10:00
  • Mehhatroonik (5. tase): VKHK peahoone, ruum P210, kell 10:00
  • Mehhatroonik-tehnik (5. tase, jätkuõpe): VKHK peahoone, ruum P210, kell 10:00
  • Keevitus-ja metallitööd (4. tase, kutsekeskharidus): VKHK peahoone, ruum P218, kell 10:00
  • Keevitaja (4. tase, osakutsega poolautomaatkeevitaja): VKHK peahoone, ruum P218, kell 10:00
  • Metallide töötlemise tehnik-tehnoloog (5. tase, jätkuõpe): VKHK peahoone, ruum P218, kell 10:00
  • Tisler (4. tase, kutsekeskharidus): VKHK peahoone, ruum P305, kell 10:00
  • Puittoodete tehnoloog (5. tase): VKHK peahoone, ruum P303, kell 10:00
  • Pehme mööbli valmistaja (4. tase): VKHK peahoone, ruum P303, kell 10:00
  • Puittoodete konstrueerija-tehnoloog (5. tase, jätkuõpe): VKHK peahoone, ruum P303, kell 10:00
  • Puidupingioperaator (3. tase): VKHK peahoone, ruum P303, kell 10:00
  • CNC puidutöötlemiskeskuse operaator (4. tase): VKHK peahoone, ruum P303, kell 10:00
  • Kivi-ja betoonkonstruktsioonide ehitus (4. tase, kutsekeskharidus): VKHK peahoone, ruum P312, kell 10:00
  • Maaler (4. tase): VKHK peahoone, ruum P313, kell 10:00
  • Plaatija (4. tase): VKHK peahoone, ruum P313, kell 10:00
  • Pottsepp-sell (3. tase): VKHK peahoone, ruum P313, kell 10:00

ÜLDHARIDUS

  • 9.-12. klassid: VKHK peahoone, ruum P307, kell 9:00